0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Pan Stick

Manufacturer: Max Factor
*
 • 12 - true beige
  12 - true beige
  Not available
 • 13 -nouveau beige
  13 -nouveau beige
  Not available
 • 96 - bisque ivory
  96 - bisque ivory
  Not available
600,00 ден.
Your price: 450,00 ден.

Добијте го посакуваниот изглед, прекријте ги недостатоците. Коректор за лице кој може да се користи и како пудра.

 • Ултра прекривна и многу густа формула.
 • Се користи за коригирање на несовршеностите на лицето.
 • Може да се користи врз целото лице како пудра.

Коректорот има госта и прекривна формула со која лесно се покриваат недостатоците на лицето. Некои жени го користат и како пудра, нанесувајќи го на целото лице.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Shade12 - true beige, 13 -nouveau beige, 96 - bisque ivory
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.