0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Loreal Pro XXL Lift Mascara

Производител: L’oreal
1.000,00 ден.

Маскара која има иновативна формула комбинирана со ултра голема четкичка на која паметно се распоредени помали и поголеми иглички. Сето ова овозможува правилно расчешлување и нанесување на формулата од коренот на врвот до секоја трепка, подеднакво. Ефектот е волумен со изглед на вештачки трепки.

Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.