0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Aura Lipliner - молив за усни

Производител: Aura
*
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
200,00 ден.
Кадифената долга формулација со посебен мат финиш, овозможува целодневно носење без да ги исушите усните. Овие моливи за усни се меки, кремасти и постојани, со што овозможуваат прецизно обликување на контурите на усните. Тие се долготрајни и не се размачкуваат. Совети за апликација: Пред да нанесете кармин, исконтурирајте ја устата со молив кој е потемен од бојата на карминот. Исто така идеални се за самостојно нанесување низ целата уста наместо кармини, заради нивната мекост, интензивна пигментација и затоа што не Ви ги исушат усните.
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Боја
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.