0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Deborah Skin Booster Serum Fondation

Manufacturer: Deborah
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
988,00 ден.
Your price: 790,00 ден.

Skin Booster Foundation е многу повеќе од козметика, таа е моќна комбинација на шминка и состојки за нега на кожата кои и даваат на кожата неопходен поттик на енергија и сјај.Формулиран со супер-хидратантен гел еластомер од природно потекло кој дава свиленкасто, меко, удобно чувство. Засилена со витамин Ц во ефективни пропорции, осветлувачката серумска основа е антиоксидативен одбранбен засилувач кој ја штити кожата од оштетување од слободните радикали.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.