0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

All In One Mascara

Производител: Artdeco
*
  • Not available
  • Not available
790,00 ден.
Вашата цена: 790,00 ден.

All in One mascara без проблем ќе одговори на секој предизвик, ќе ги направи Вашите трепки долги, со повеќе волумен и прекрасно извиткани. Со четката совршено ќе ги стилизирате и исполните, а трепките ќе изгледаат подолги и полни.

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Боја
 
 
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.