0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Ambassador For Man - Eau De Parfum

Manufacturer: Gisada
*
5.270,00 ден.

Gisada Switzerland Ambassador за мажи е разигран, свеж и интензивен парфем , овој машки, кул мирис во себе содржи и ориентални акценти. Сочните и густи ноти на мандарина портокал му даваат на мирисот првично свеж впечаток на цитрус. Овие аспекти се комбинираат со пикантноста на божурот и пачулито. Килибарните акценти се придружени со најдобрата ванила. Резултат: Парфем кој го истакнува вашиот елегантен стил. Горни ноти - јаболко, зелена мандарина, кардамон, љубичица Средни ноти - манго, црн бибер, лаванда,пачули, божур Основни ноти - ванила, амбер, ветивер, тиково дрво, мов

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.