0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Super Glue Brow Styling Gel - гел за стилизирање на веѓи

Производител: Catrice
289,00 ден.
Идеален партнер за совршено позиционирани веѓи: гелот за обликување веѓи Catrice Super Glue нуди исклучително цврсто држење. Вградената мала четка го олеснува нанесувањето на проѕирна, нелеплива текстура - или самостојно за природен изглед на веѓите или во комбинација со молив за експресивни веѓи.
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.