0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Milano Red Lipstick

Manufacturer: Deborah
*
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
630,00 ден.

Кармин збогатен со вистински прав од рубин, кој нуди совршен и полн сјај во текот на целиот ден. За максимална хидратација, формулата е дополнително збогатена со хијалуронска киселина. Хипоалергенски состав со SPF 15, за целосна заштита на вашите усни.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.