0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Double Wear Maximum Cover Camouflage Foundation

Manufacturer: Estee Lauder
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
3.600,00 ден.
Your price: 2.880,00 ден.

Максимална прикривност. Целосна доверба. И 24-часовна трајност. Оваа долготрајна, беспрекорна течна пудра, формулирана со речиси 30% пигмент, обезбедува целосна прикривност кога и да ви треба. Користете ја за да ги камуфлирате сите несовршености и недостатоци на кожата на лицето или телото, вклучувајќи лузни, тетоважи, пајакови вени, дамки од сонце и други хиперпигментации. Помага во заштитата од сончевите зраци со заштитен фактор 15. Природен изглед. Водоотпорна. Мат финиш. Смирувачката пудра со кремаста текстура е достапна во нијанси за сите тонови на кожата

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.