0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

HD Cream Liner

Производител: Kryolan
*
 • Sea Green
  Sea Green
  Not available
 • Aubergine
  Aubergine
  Not available
 • Cacao
  Cacao
  Not available
 • Dark Orchid
  Dark Orchid
  Not available
 • Ebony
  Ebony
  Not available
 • Sky Blue
  Sky Blue
  Not available
 • Sunshine
  Sunshine
  Not available
1.100,00 ден.
Кремастиот туш за очи е посебно пигментирана текстура која ќе им даде фокус на очите со интензивни бои за модерно, беспрекорно разубавување. Кремастиот туш за очи лесно се нанесува и е водоотпорен. Неговата издржливост го прави идеален, исто така се препорачува и за професионална употреба. Нанесете го производот со четкичка на посакуваното место.
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
НијансаSea Green, Aubergine, Cacao, Dark Orchid, Ebony, Sky Blue, Sunshine
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.