0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Brow Powder Set Waterproof - сет за веѓи

Manufacturer: Catrice
*
  • 010 Ash Blond
    010 Ash Blond
    Not available
  • 020 Ash Brown
    020 Ash Brown
    Not available
249,00 ден.
Совршени за мали корекции во движење или за брз и природен секојдневен изглед: со водоотпорната пудра за веѓи во две нијанси можете да ги пополните празнините во веѓите во идеалните бои - за природен изглед и беспрекорни веѓи. Благодарение на апликаторот 2-во-1 и четката вклучени во комплетот, пудрата за веѓи е исклучително лесна за нанесување. Текстурата на пудрата е водоотпорна и обезбедува мат финиш.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Shade010 Ash Blond, 020 Ash Brown
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.