0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Boss Orange - edt

Manufacturer: Boss
*
3.620,00 ден.
Your price: 1.810,00 ден.

Овој динамичен нов мирис совршено ја отелотворува страста и креативноста на BOSS Orange Woman: слободен дух чија харизматична личност е дефинирана со весела спонтаност. Страствен, безгрижен и полн со дух, мирисот BOSS Orange целосно ја доловува суштината на модерната динамична жена со слободен дух. Горни ноти: слатки јаболка Средни ноти: пупки од портокал Основни ноти: кремаста ванила

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 75ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.