0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Code Femme - edp

Производител: Giorgio Armani
*
5.110,00 ден.
Code Femme достапен како ЕДП е незаборавен мирис кој издишува мистериозен шарм. Миризливиот состав започнува со јасмин и портокал, проследено со ноти на нероли и мед. Самбак Јасмин, од Индија, ја засилува сјајноста и елеганцијата на оваа прослава на благородни материјали.
  • Врвни ноти: (италијански портокал, горчлив портокал, јасмин)
  • Средни ноти: (нероли, јасмин)
  • Крајни ноти: (мед, ванила)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 75ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.