0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Acqua Di Gio PARFUM

Manufacturer: Giorgio Armani
*
4.040,00 ден.
Your price: 4.040,00 ден.

Giorgio Armani го претставува Acqua di Gio Parfum, мирис кој носи моќен, интензивен нов аспект на безвременскиот идентитет на Acqua di Gio. Свежината и интензитетот на мирисот претставуваат ново поглавје за Acqua di Gio, мирисно бегство во возбудливи сензации и искуства, истражувајќи го испреплетениот однос на човекот со природата. Горни ноти - Бергамот, морски ноти Средни ноти - Гераниум, рузмарин, жалфија Основни ноти - Пачули, Темјан

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters125ml, 40ml, 75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.