0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Bright Crystal Absolu - edp

Производител: Versace
*
4.430,00 ден.

Bright crystal absolu претставува поинтензивна верзија на веќе популарниот мирис Bright crystal, со надеж дека ќе се одушеват фановите на оригиналната едиција. Донатела Версаче нагласува дека станува збор за истиот мирис со зголемен интензитет и долготрајност чија композиција нуд мирис полн со љубов. Шишето, кое го претставува апсолутниот луксуз на Версаче, останува исто, но со потемна розова нијанса.

  • Топ ноти: (јузу, нар)
  • Средишни ноти: (божур, магнолија, лотос, малина)
  • Базни ноти: (мошус, килибар)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 90ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.