0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Superstay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Manufacturer: Maybelline
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
838,00 ден.
Your price: 670,00 ден.

Запознајте го течниот кармин Super Stay Vinyl Ink за винил боја отпорна на бришење и носење до 16 часа. Формулата Color Lock на овој кармин му пркоси на размачкувањето и преносот и обезбедува моментален сјај. Протресете пред да нанесете на чисти и суви усни. Сега достапен во 8 дополнителни Nude Shock нијанси инспирирани од смелиот електричен став на Њујорк. Изберете некоја од овие нијанси за полн и сјаен изглед на вашите усни.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.