0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

24ORE PERFECT FOUNDATION WITH HYALURONIC ACID

Manufacturer: Deborah
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
788,00 ден.

24ORE PERFECT FOUNDATION WITH HYALURONIC ACID обезбедува видливо зголемување на убавината, бришејќи ги несовршеностите и користејќи ја својата формула заснована на нега на кожата за да и даде на кожата обновен изглед. Главните придобивки на хијалуронската киселина (2%) вклучуваат хидратација, регенерација и поправка на кожата.Комплексот пред и пробиотик го балансира екосистемот на кожата, заштитувајќи и зајакнувајќи ја нејзината природна одбрана.Лесната свилено-мазна текстура лесно се спојува над кожата и останува цел ден на вашето лице давајќи му нежност и свежина!

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.