0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

THE slim STICK!

Manufacturer: Essence
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
189,00 ден.

Кажете „Здраво“ на новиот Essence THE slim STICK! Карминот освојува со својата кремаста текстура и кадифениот мат финиш. Има трајност до 6 часа без да се исуши или размачка и е ултра удобна за носење. Тенкото пакување е совршено за во движење и овозможува прецизна и лесна примена – во секое време, каде било! Збогатен со масло од јојоба, масло од макадамија, кокосово масло и витамин Е, карминот спречува сушење на усните и се чувствува ултра удобно за носење.

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.