0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Pine Firming Moisture Lock Eye Rescue Balm

Manufacturer: Korres
*
3.650,00 ден.

Балсам за очи за поиздигнат и поодморен изглед.

Збогатен со моќна мешавина на состојки специјално избрани за справување со изгледот на темните кругови под очите, отокот и брчките. Неговата задоволувачка текстура ја задржува влагата во деликатната област околу очите, правејќи ја еластична, мазна и сјајна.

Составено од:
ПРИРОДНИ ПЕПТИДИ - Пептидни фракции на киноа кои помагаат да се намали појавата на оток и брчки.

Дерматолошки и офталмолошки тестиран.

Погоден за вегетаријанец

Препорака за користење - Нанесете секое утро и/или навечер мала количина крем околу очите со врвовите на прстите.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.