0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Black Pine 4D Bounce Firming Intense Moisturizer

Производител: Korres
*
3.420,00 ден.

Напреден крем за лице со технологија 4D Bio-ShapeLift™ дизајниран да и помогне на вашата кожа да се врати со подигнување и зацврстување на изгледот на кожата, збогатен со омега масни киселини за да ја одржува кожата ултрахидрирана.

Составен од:
ЦРН БОР - Преполн со полифеноли, ја зајакнува кожата за да го подобри изгледот на цврстина, фини линии и брчки. 4D BIO-SHAPELIFT™ - Моќен комплекс за видливо подигнување и зацврстување на изгледот на контурите на лицето.
ЕКСТРАКТ НА SPILANTHES ACMELLA - Обезбедува ефект на затегнување што го зацврстува и го подигнува изгледот на кожата.

Погоден за вегани

Препорака за користење - Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите. Користете го секојдневно по чистењето и нанесувањето на вашиот омилен серум КОРРЕС.

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.