0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

MIRACLE VEIL - пудра во прав

Manufacturer: Max Factor
*
  • Not available
892,00 ден.
Your price: 669,00 ден.

Овој супер-лесен, осветлувачки прав кој дава мека завршна обработка на кожата. Ги минимизира порите, го контролира сјајот, па дури и ја подобрува текстурата на кожата без да се вовлече во фините линии. Нанесете ја проѕирната и лесна пудра на кожата за да ја поправите и освежите шминката.

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.