0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Rouge Seduction - eau de parfum

Производител: Women’Secret
*
1.488,00 ден.
Вашата цена: 1.190,00 ден.
Women'secret Rouge Seduction е цветно-овошен мирис и претставува жена со карактер која знае што сака. Таа е жена со магнетизам и сила што не може да се игнорира. Мирисниот состав започнува со горните ноти на црна рибизла и сочна круша, кои се надополнети со сензуални цветни ноти на божур и јасмин. Нотите на карамела, ванила и пачули се одговорни за топлината и истрајноста на Rouge Seduction. Црвената боја открива сензуалност, заводливост и моќ. горни ноти: црна рибизла, круша средни ноти: божур, јасмин основни ноти: карамела, пачули, ванила
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.