0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Gold Seduction - edp

Производител: Women’Secret
*
1.488,00 ден.
Вашата цена: 1.190,00 ден.
Gold Seduction носи мирис создаден ексклузивно за гламурозна и сензуална жена со карактер, што ќе ги разведри нејзините ноќи и ќе направи да се чувствува посакувана. Мирис кој буди зависност поради комбинацијата на овошни, благи, но и цветни ноти. Gold Seduction е направен за да биде оружје за заведување.
  • Топ ноти: (малина, лимон, бергамот, мандарина)
  • Средишни ноти: (праска, јасмин, бел цвет)
  • Базни ноти: (пачули, ванила, мошус, кедар)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.