0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Rouge Seduction - eau de parfum

Manufacturer: Women’Secret
*
1.488,00 ден.
Your price: 1.190,00 ден.
Women'secret Rouge Seduction е цветно-овошен мирис и претставува жена со карактер која знае што сака. Таа е жена со магнетизам и сила што не може да се игнорира. Мирисниот состав започнува со горните ноти на црна рибизла и сочна круша, кои се надополнети со сензуални цветни ноти на божур и јасмин. Нотите на карамела, ванила и пачули се одговорни за топлината и истрајноста на Rouge Seduction. Црвената боја открива сензуалност, заводливост и моќ. горни ноти: црна рибизла, круша средни ноти: божур, јасмин основни ноти: карамела, пачули, ванила
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.