0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

ROME Divino Amore - EDP

Manufacturer: Karl Lagerfeld
*
1.950,00 ден.
ROME Divino Amore, мирис полн со топлина и светлина. Се карактеризира со цветно-овошни ноти надополнети со топлината на амберот.Мирисот на Медитеранот носи луксузен цветен букет: јасмин, орхидеја, нероли и цвет од портокал, поддржани од мирисите на сандалово дрво и килибар. Горни ноти - петитгрејн, нероли, портокал Средни ноти - цвет од портокал, јасмин, орхидеа Основни ноти - сандалово дрво, амбер, мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.