0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Narciso Rodriguez Musc Nude - eau de parfum

Manufacturer: Narciso Rodriquez
*
4.520,00 ден.

Ви го претставуваме MUSC NUDE на Narciso Rodriguez: нова женска креација која ја доловува суштината на сензуалноста. Овој примамлив и топол мирис е дизајниран да биде природен и интимен како втора кожа.

Горни ноти: Стимулирачка мешавина од розов бибер, јасмин и бели цветови.
Средни ноти: Срцето содржи масло од роза, цвет од портокал и познатиот акорд од мошус нарцисо.
Основни ноти: Длабока и смирувачка мешавина од пачули, кедар и грав тонка

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.