0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

ICEBERG Twice Platinum For Her – Eau de Toilette

Manufacturer: Iceberg
*
1.986,00 ден.
Your price: 1.390,00 ден.

Twice PLATINUM е синоним за женственост, чист раскош и кул луксуз. Цветниот килибарен мирис се отвора со неверојатно блескава композиција од зачинета розова пиперка и сочна црна рибизла, што плени уште од првиот момент. Срцето открива опоен и ултра-женски цветен букет од роза и јасмин, зајакнат со кремастиот допир на бела кожа и топлите сладострасни ноти на Clearwood и Ambergris. Зависност и сензуална, како тетоважа во боја на платина на кожата, оставајќи незаборавна трага зад себе.

Горни ноти - розова пиперка, црна рибизла
Срцеви ноти - Дамаск роза, јасмин, бела кожа
Основни ноти - Clearwood, Ambergris

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.