0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Good Girl Supreme - edp

Manufacturer: Carolina Herrera
*
5.400,00 ден.

Интензивно заводлива, парфемот Supreme Good Girl повторно го открива култниот мирис Good Girl со смела нова формула. Редефинирањето на иконскиот контраст на светлината и сенката нè поттикнува да се поврземе со нашата бунтовничка страна за да можеме да ги прифатиме сите аспекти на нашата личност. Според Каролина А. Херера, креативниот директор на Beauty, „Толку е добро да се биде лош!“. Горни ноти: шумски плодови, египетски јасмин Средни ноти: тубероза, зрно тонка Основни ноти: ветивер

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.