0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Gold Seduction - edp

Manufacturer: Women’Secret
*
1.488,00 ден.
Your price: 1.190,00 ден.
Gold Seduction носи мирис создаден ексклузивно за гламурозна и сензуална жена со карактер, што ќе ги разведри нејзините ноќи и ќе направи да се чувствува посакувана. Мирис кој буди зависност поради комбинацијата на овошни, благи, но и цветни ноти. Gold Seduction е направен за да биде оружје за заведување.
  • Топ ноти: (малина, лимон, бергамот, мандарина)
  • Средишни ноти: (праска, јасмин, бел цвет)
  • Базни ноти: (пачули, ванила, мошус, кедар)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.