0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Fame - Parfum

Manufacturer: Paco Rabanne
*
5.430,00 ден.

Инспириран од многуте форми на женственост, новиот Paco Rabanne FAME Parfum ги ослободува своите најпривлечни аспекти. Нотите од сензуален јасмин се испреплетуваат со хипнотизирачки кремаст темјан и неодолив мошус за да создадат интензивен мирис на мешавина колку што е познат. Почувствувајте ја привлечноста. Биди ѕвезда. Биди Fame - Parfum . Готни ноти - манго, розов бибер, бергамот Средни ноти - јасмин, пачули, темјан Основни ноти - сандалово дрво, бензоин, мошус

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.