0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau It's Fresh - edt

Manufacturer: Women’Secret
*
1.363,00 ден.
Your price: 1.090,00 ден.
Новиот парфем Eau It's Fresh ја претставува пролетта. Неговиот мирис евоцира свежина на убав, сончев ден опкружен со пролетни цвеќиња кои се во центарот на вниманието. Свежиот лимон и нотите на бергамот во комбинација со јасмин го прават мирисот вистинска пролетна експлозија совршена за секој ден.
  • Топ ноти: (лимон, бергамот)
  • Средишни ноти: (цвет од портокал, јасмин)
  • Базни ноти: (мошус, сандалово дрво)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.