0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Jil Sander Sun for Woman - eau de toilette

Производител: Jil Sander
*
1.867,00 ден.
Вашата цена: 1.400,00 ден.

Мирис како незаборавен летен ден - жените кои го сакаат летото нема да можат да одолеат на магијата на иновативната текстура. Мирисот е повеќеслоен како и жената што го носи. Скокотливи, живи ноти на бергамот, црна рибизла и розово дрво, поддржани од ветре од летни цвеќиња како што се јасмин, крин на долината, цветови од портокал и темјанушки, даваат ефект на летно утро.

Горни ноти - бергамот, дрво од црна рибизла

Средни ноти - јасмин, виолетова, крин на долината

Основни ноти - бензоин, тонка, ванила

Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.