0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau de Iceberg Pour Femme

Manufacturer: Iceberg
*
1.793,00 ден.
Your price: 1.255,00 ден.

Eau de Iceberg Pour Femme носи богати и сочни нијанси на цвеќе и овошје, потсетувајќи на благиот и топол ветер што дува од Медитеранот во последните денови од златниот јули.Отчукувањата на црвениот портокал, ананас и круша ги будат сите наши сетила, со цветно и женствено влијание на јасмин и фрезија.Во срцето на мирисот плодот опојува, а тоа е сочна смоква која ја спојува својата сладост со елегантни бели цветови. Сензуалноста доминира до самиот крај, со ноти на бело дрво и мека ванила. Готни ноти - црвен портокал, круша, ананас Средни ноти - јасмин, смоква, фресија Основн ноти - дрвени ноти, ванила

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.