0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Eau My Delice - edt

Производител: Women’Secret
*
1.363,00 ден.
Вашата цена: 1.090,00 ден.

Eau My Délice е овошен еликсир кој ја претставува чистата свежина на животот. Современите врвни ноти од грејпфрут и калинка, комбинирани со црвени овошја и дрвени и мошусни белешки, го прават целиот мирис совршена комбинација: свеж, женски и вкусен. Совршениот овошен микс го прави овој парфем оптимистички и привлечен.

  • Топ ноти: (калинка, грејпфрут)
  • Средни ноти: (орхидеја)
  • Базни ноти: (дрвени ноти, мошус)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.