0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

212 VIP Women - edp

Manufacturer: Carolina Herrera
*
4.420,00 ден.

Се прашувате како мириса енергијата на Њујорк? Творците на овој мирис кажуваат дека тој е комбинација од стил, личен став,забавен,гламурозен, а воедно и многу шик. 212 VIP WOMEN е мирис инспириран од духот и енергијата на Њујорк. Мирисот на високите друштва е претставен како комбинација од мошус и гарденија кои му даваат посебност и отменост.

  • Топ ноти: рум и егзотично рајско овошје
  • Средишни ноти: кардамон, бибер и цвеќе
  • Базни ноти: ванила, сандалово дрво, мошус и амбер
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.