0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Stronger With You Intensely - edp

Manufacturer: Giorgio Armani
*
4.560,00 ден.

Stronger With You Intensely достапен како ЕДП, создаден од страна на Cécile Matton (MANE) како неверојатно машки, живописен и смел мирис. Врвните ноти на мешавина од розова пиперка со ванила и дрвени основни ноти од килибар како поинтензивно толкување на оригиналот, чија елеганција и младешка грижа ги пренесуваат нотите од лаванда и жалфија во срцето на мирисот.

  • Врвни ноти: (розов папрат)
  • Средни ноти: (лаванда, мудрец)
  • Крајни ноти: (суштината на ванила, дрвени ноти)

 

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.