0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Phantom Intense - Eau De Parfum

Manufacturer: Paco Rabanne
*
5.890,00 ден.

Ослободете го вашиот внатрешен интензитет со Paco Rabanne Phantom Intense EdP,  дизајниран за мажи кои се осмелуваат да бидат различни. Овој мирис е патување во смелото и неочекуваното. Со заживувачки ноти на лимон, лаванда и ванила, Phantom Intense EdP создава динамична и магнетна аура. Тоа е совршен мирис за оние кои сакаат да се истакнат во толпата и да остават незаборавен впечаток.

Горни ноти - замрзнат цвет од портокал, лимон, масло од кардамон

Средни ноти - масло од лаванда, масло од мудрец, апсолутен рум

Основни ноти - зрна од ванила, масло од кедрово дрво,  мов

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.