0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

The Scent Elixir For Him

Производител: Boss
*
7.400,00 ден.

Машката верзија, BOSS The Scent Elixir For Him, претставува побогат, поинтензивен и поатрактивен мирис од класичниот мирис на BOSS The Scent For Him.

Овој еликсир со мирис на килибар е акцентиран со робусни кожни тонови, почнувајќи со жив излив на Pimento за неговата врвна нота. Во неговото срце, суштината на Lavandino della Provenza создава енергична аура. Мирисот кулминира со примамливите ноти на каледонско сандалово дрво во основата.

Горни ноти - Црвена пиперка
Средни ноти - Лаванда
Основни ноти - Сандалово дрво

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.