0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Le Male ELIXIR - Eau de Parfum

Manufacturer: Jean Paul Gaultier
Availability: In stock
*
6.490,00 ден.

Овој интензивен мирис го разгорува огнот на сетилата на горниот дел од телото и на меката кожа и дава запалена сензуалност. По освежувачкиот нане, плимата се зголемува до зависност, станувајќи пенлив еликсир. Во овој здив на свеж воздух, лавандата брзо добива славни размери, засилени со балсамичното богатство на бензоин со акценти на сирупска ванила. Зрното тонка доминира со топлите и слатки тонови помеѓу медот и тутунот. Горни ноти - нане, лаванда Средни ноти - ванила, бензоин Основни ноти - тонка, мед, тутун

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters75ml, 125ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.