0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Aoud Vanille - Eau de Parfum

Производител: Mancera
*
5.890,00 ден.
Mancera го претставува новиот парфем Aoud Vanille кој наоѓа нежни цветни ноти во своето срце. Зајакнат со непалски Ауд, шафран, црн пипер и кардамон, овој мирис е избалансиран со база на нероли. Лансирана е во 2015 година. Горните ноти - агар дрво (уд), црн пипер, шафран и кардамон; Средни ноти - цветни ноти; Основните ноти - ванила од Мадагаскар, дрво гуајак и сандалово дрво
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража60ml, 120ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.