0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Lattafa Ajwad Unisex - Eau de Parfum

Manufacturer: Lattafa
*
2.420,00 ден.
Lattafa Ajwad Unisex - Eau de Parfum е парфем исполнет со ноти од килибар, роза и сандалово дрво. Слатка арома на ванила, убаво карамелизирана, измешана со многу овошје и кедрово дрво. Кога ќе го почувствувате овој мирис, ќе се чувствувате како Шехерезада да ги раскажува вашите приказни во кои соништата стануваат реалност. Опуштете се и дозволете овој ориентален парфемски коктел да ве маѓепса. Горни ноти - овошни ноти Средни ноти - роза, јасмин Основни ноти - мошус, амбер, ванила, кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.