0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense

Manufacturer: Kenzo
*
5.254,00 ден.
Your price: 3.310,00 ден.

Kenzo Homme EDT Intense за мажи од Кензо e издадена во 2021 година. Како мириса Kenzo Homme EDT Intense? Па, тоа е арома нагласена со букет миризливи зелени, дрвени и земјени мирисни тонови што ќе донесат природна, пријатна и свежа парфимирана сензација. Испитувајќи го поблиску, откако ќе го пробате на своја кожа, ќе забележите долготраен квалитет на помеки мирисни балсамични, мошусни и ароматични ноти кои ја кријат суштината на егзотични, возбудувачки и светли чувства.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters60ml, 110ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.