0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Instant Crush EDP by Mancera

Manufacturer: Mancera
*
8.990,00 ден.
Неодоливото трио - роза, јасмин и амбра - повторно е тука, во богата мешавина на сензуалност и романса. Instant Crush е бран на елеганција што ги меша цитрусно овошје и сандалово дрво со неодолива ванила и изненадувачки ѓумбир. Вистинска „Симпатија“! Основни ноти - Мадагаскар ванила, дабов мов, сандалово дрво, бел мошус Средни ноти - лист од индонезиски пачули, Вуди килибар, египетски јасмин, мароканска роза Горни ноти - ѓумбир, шафран, сицилијанска мандарина, сицилијански бергамот
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters120ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.