0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Hundred Silent Ways Unisex - Extrait de Parfum

Manufacturer: Nishane
*
13.580,00 ден.

Hundred Silent Ways Unisex - Extrait de Parfum создаден е како почит на најпознатите омилени парфеми во историјата на парфимеријата со модерна интерпретација и спој на пријатни ноти. Со една капка, човек би почувствувал како ја носи привлечноста на сите убави души што некогаш живееле на земјата и тивко ќе го сподели ова со сите кои тој/таа ќе се сретне. Подгответе се за комплиментите.

Горни ноти - тубероза - мандарина - праска
Средни ноти - бел јасмин - гарденија - орис Основни ноти - ванила - сандалово дрво - ветивер
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.