0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eros Flame Pour Homme - edp

Manufacturer: Versace
*
4.170,00 ден.

Овој парфем го одликуваат силни контрасти со елегантни состојки. За разлика од оригиналната едиција, оваа креација ја красат цитрусни, зачинети и дрвенести ноти кои се опишани како ладни и топли, благи и лути, светли и темни. Концептот се заснова на страсна љубов, а претставува мирис за силен, страсен и самоуверен маж.

  • Топ ноти: (лимон, мандарина, црн бибер, рузмарин)
  • Средишни ноти: (ружа, гераниум, бибер)
  • Базни ноти: (кедар, пачули, ванила, тонка зрна, сандалово дрво)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.