0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau de Iceberg Pour Homme

Manufacturer: Iceberg
*
1.790,00 ден.
Љубителите на комбинацијата на ветивер и цитрус ќе бидат воодушевени од Eau de Iceberg Pour Homme. Неговата композиција е блескава и светла од самиот почеток. Калабрискиот бергамот се испреплетува со грејпфрут и лимон, кои зрачат и блескаат од самиот почеток. Срцето е полно со благородни нијанси на ветивер, лабданум и лисја од љубичица, базирани на килибар и мошус. Горни ноти - лимон, грејпфрут, бергамот Средни Ноти - лабданум, ветивер, лист од љубичица Основни ноти - мошус, амбер
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.