0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense

Производител: Kenzo
*
5.254,00 ден.
Вашата цена: 3.310,00 ден.

Kenzo Homme EDT Intense за мажи од Кензо e издадена во 2021 година. Како мириса Kenzo Homme EDT Intense? Па, тоа е арома нагласена со букет миризливи зелени, дрвени и земјени мирисни тонови што ќе донесат природна, пријатна и свежа парфимирана сензација. Испитувајќи го поблиску, откако ќе го пробате на своја кожа, ќе забележите долготраен квалитет на помеки мирисни балсамични, мошусни и ароматични ноти кои ја кријат суштината на егзотични, возбудувачки и светли чувства.

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража60ml, 110ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.