0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Ambassador For Man Intense - Eau De Parfum

Manufacturer: Gisada
*
5.890,00 ден.

Ambassador Intense by Gisada е машки парфем за секоја пригода. Овој силен мирис содржи извонредни ноти како што се гватемалски кардамон, темјан, розов бибер и орхидеја. Исто така содржи и уникатен финиш на хелиотроп и Фрезија, што го прави парфемот освежувачки, а во исто време и долготраен. Овој разновиден врвен парфем има и допири на ванила, кашмирско дрво, пачули, хаитски ветивер, кожа и дабов мов. Горни ноти - Бергамот, мандарина, грејпфрут, лаванда, кардамон од Гватемала, розов бибер Средни ноти - Малина, карамела, фрезија, египетски гераниум, јасмин, Орхидеја, каранфилче, цимет, хелиотроп Основни ноти - зрна тонка, ванила, кожа, пачули, ветивер на Хаити, Кашмирско дрво, килибар, лабданум, дабов мов, мошус

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.