0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Absolute Man - edt

Manufacturer: Bruno Banani
Availability: In stock
*
2.100,00 ден.
Your price: 1.260,00 ден.

Absolute Man од Бруно Банани е заводлив, секси, енергичен и волшебен парфем наменет за неодоливи мажи кои заведуваат без напор. Absolute Man се отвора со ноти на грејпфрут, мандарина и црн пипер. Во срцето на овој светол, шармантен, привлечен и сензуален парфем се виолетовиот лист и крин на долината, додека основата на парфемот се состои од мешавина од дрвени ноти, тонка, ванила и килибар. Парфемот Bruno Banani Absolute Man е направен во елегантно и модерно шише кое е инспирирано од енергетските пијалоци, а неговите портокалови бои го даваат свежиот и пикантен карактер на мирисот што го содржи.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 30ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.