0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Ultra Male - Eau de Toilette Intense

Производител: Jean Paul Gaultier
Достапност: На залиха
*
4.050,00 ден.

Jean Paul Gaultier Ultra Male Eau de Toilette е комбинација од црна лаванда и дрвенеста ванила, како и свежина на круша и нане. Jean Paul Gaultier Ultra Male поседува позачинети ноти од оригиналниот мирис. Шишето е во вид на мускулесто торзо, високо, мажествено и има драматичен изглед благодарение на додавањето на остри црни ленти - истакнувајќи ги наметливите машки атрибути на Ultra Male и ароматичниот мирис на килибар.

Горни ноти - лимон, цимет, бибер

Средни ноти - лаванда, пачули, мудрец

Основни ноти - кедрово дрво, килибар, ванила

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.